پمپ آب سانتریفیوژ دو پروانه لیو سری 2ACM

Centrifugal 2ACM LEO WATER PUMP

وضعيت : موجود است


مدل يا کد مورد نظر را انتخاب کنيد:قیمت :1,284,000 تومان

تعداد :

به دلیل نوسانات قیمت ارز قبل از ثبت سفارش استعلام شود

توضيحات محصول

پمپ آب 2ACM لیو از سری پمپ های سانترفیوژ طبقاتی با دو پروانه از جنس برنج می باشند. بدنه این پمپ آب از جنس چدن با موتور سیم پیچی مسی ساخته شده است و می توانند در مصارف صنعتی ، خانگی و شهری ، تجاری و کشاورزی به کار روند. حداکثر عمق مکش این پمپ آب تا ارتفاع 8 متر است و می توانند سیالاتی با حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد را بدون ذرات معلق و همانند خواص شیمیایی آب انتقال دهند.محدوده آبدهی این پمپ از 70 تا 255 لیتر بر دقیقه است . هد یا ارتفاع پمپاژ آن 35 تا 79.5 متر است . توان مکانیکی این پمپ ها از 0.45 تا 4 کیلو وات (0.6 تا 5.5 اسب بخار را شامل می شود . دارای ساز ورودی و خروجی 1/1 : 1.5/1: 1.5/1.25 اینچ است

 

کاربردها:

این نوع پمپ آب برای انتقال آب تمیز و یا مایعاتی با خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه آب به کار می روند . برای مصارف شهری و صنعتی مانند تقویت فشار آب برای برج های مسکونی ، انتقال آب به مسافت های طولانی ، سیستم های آتش نشانی ، آبیاری باغ ها ، سیستم های تهویه و تقویت فشار آب سرد و گرم مناسب می باشند.

 

مشخصات فنی پمپ آب لیو :

بدنه پمپ آب از جنس چدن ضد زنگ مقاوم رد برابر عوامل خورنده آب است .جنس پروانه پمپ آب فولاد ضد زنگ استیل با طراحی مناسب و وزن سبک شفت از فولاد مقاوم  304  برای ارتفاع مکش تا 8 متر و برای پمپاژ سیال تا دمای 40+ درجه سانتی گراد مناسب است . 

 • بدنه پمپ آب : چدن ضد زنگ
 • پروانه : فولاد ضد زنگ
 • شفت : استیل 304
 • حداکثر دمای سیال : +40 درجه سانتی گراد
 • حداکثر مکش : +8m

 

مشخصات فنی الکتروموتور:

الکتروموتور دارای یاتاقان C&U که دارای کمترین میزان ارتعاش و لقی است که در هنگام کار کمترین میزان ارتعاش و صدا را دارا می باشد . در سیم پیچی این الکتروموتور ها از سیم مسی با عایق مناسب و پاسخ حرارتی قابل قبول که سبب افزایش طول عمر و کاهش تلفات و درنیجه بهبود راندمان موتور می شود . موتور دارای محافظ حرارتی موتور یا ترموگارد است که از سوختن و آسیب شدید به سیم پیچی جلوگیر می کند دره یا کلاس عایقی موتور Fاست که تا 155 درجه سانتی گراد را تحمل می کند . در کلاس یا رده حفاظتی IPX4 که در مقابل پاشش آب در هر جهت موتور حفاظت شده است . موتور برای دمای محیط تا 40 درجه سانتی گراد طراحی شده است . 

برای انتخاب پمپ آب به موارد زیر توجه کنید :

 1. انتخاب جریان و تجهیزات صحیح . به یاد داشته باشید که کارکرد دو پمپ به طور همزمان بهتر از یک پمپ است .
 2. مصرف انرژی آن را در نظر بگیرید .
 3. به مدت کارکرد پمپ و مجوز توجه کنید .
 4. سیستم آب مورد نظر را ارزیابی کنید .
 5. سایز پمپ آب مورد نیاز را در نظر بگیرید .
 6. بهترین مکان را برای نصب پمپ انتخاب کنید (دسترس پذیری برای تعمیر)

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی پمپ آب دو پروانه لئو سری 2ACM

 

نمودار فنی پمپ آب دو پروانه لئو سری 2ACM